MasterClass Bloger

12 lekcji, które zmienią Cię w profesjonalnego Blogera

PROMOCJA ZAKOŃCZONA. KOLEJNA: LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2019

JasonHunt Studio

To pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie, które nauczy Cię, jak znaleźć pomysł na siebie, publikować systematycznie, wybić się z tłumu i zbudować zasięgowego bloga, Instagrama, Fanpage'a.

System

Dowiesz się, jak najlepiej zorganizować swoją pracę i zautomatyzować działania. Pozwoli ci to prowadzić bloga nawet wtedy, kiedy nie masz na to czasu.

Strategia

Pokażę Ci, w jaki sposób zaplanować rozwój swojej marki. Poznasz metody, dzięki którym zawsze będziesz mieć pomysł na tekst.

Zasięg

Nie tylko powiem ci, jak zdobyć czytelników. Powiem też, jak ich zatrzymać i jakie sztuczki stosować, aby Twoje statystyki zawsze rosły.

12 lekcji. Wideo, audio, wspólne dyskusje na grupie FB. 33 minuty dziennie. Masz tyle?

Co zyskali dotychczasowi uczestnicy?
Prawdziwe opinie faktycznych uczestników wraz z linkami do ich blogów. Żadnych anonimów.

Masterclass zmobilizował mnie do stworzenia strony bloga na nowo, do systematycznej pracy, do planowania i określenia celu pisania bloga oraz pokazał blogosferę z innej strony. Dał kopa i mnóstwo inspiracji do działania. Najlepiej wydane pieniądze na szkolenie ever!

Iwona Gajo
www.project-sew.com

To szkolenie przewróciło do góry nogami całą moją wiedzę o blogowaniu. Każdy omówiony detal jest ogromnie przydatny a całość warta każdego wydanego grosza, w tym najskrytsze tajemnice i zwierzenia autora! Wszystko podane w jasny i zrozumiały sposób no i przede wszystkim z właściwym dla Tomka poczuciem humoru.

Małgorzata Gałkowska-Błądek
www.myfengstyle.com

Dużo konkretnej, ułatwiającej życie i dającej motywację wiedzy. Masterclass wciąga i pochłania, a jednocześnie (mam nadzieję!) formuje nowych, świetnych blogerów. Polecam!

Magdalena Rogala
motheratorka.pl

MasterClass Bloger? Chodź! Dowiesz się jak zarażać jednych. I jak chrzanić to, że zrazisz drugich.

Ola Malec-Kampka
www.likewedo.it

Polecamy! Masterslass Bloger to kurs dla każdego, kto potrzebuje zmian- statystyk, toku i sposobu myślenia, organizacji swojej pracy czy swojego czasu. To zupełnie inne, nowe spojrzenie na blogowanie.

Ewa Huszaluk
www.rodzicewsieci.pl

Miesiąc po zakończeniu Masterclasa otrzymałam pierwszą propozycję współpracy, a moje statystyki wciąż rosną. Nie wiem jak dziękować Tomkowi za wszystkie bezcenne rady i wskazówki.

Agnieszka Trolese
www.tasteandtravel.pl

Tomek i jego Masterclass dał mi skrzydła, dzięki którym dolecę cholernie daleko. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz się uczyć od najlepszych.

Kaja Wolnicka
moi-mili.pl

Każda lekcja przepełniona masą przykładów, wskazówek i narzędzi, które ułatwią życie każdemu blogerowi. Dodatkowo grupa wsparcia na FB, która fantastycznie motywuje do działania oraz spotkania live z Tomkiem dla wersji Premium – całość warta każdych pieniędzy.

Jolanta Rybińska
www.52weekendy.pl

MasterClass to przepis na sukces dla charyzmatycznego autora. Drżyj blogosfero, nadciąga pokolenie Huntów 3.0!

Hanka Dzielińska
hankawarszawianka.com

Plan lekcji

Puknij w wybraną lekcję, aby dowiedzieć się więcej. Obejrzyj bezpłatną lekcję 1.

Lekcja 1

Jak mieć pomysł na siebie i wyróżnić się w internecie?

Ta lekcja jest bezpłatna. Zapisy na nią będą w listopadzie 2019 r.

Jeden z moich najlepszych wykładow. Obejrzało go już 4 tysiące influencerow.

Lekcja 2

Jak mieć zawsze pomysł na tekst?

Bywa, że wiesz na jaki temat chcesz napisać, ale nie wiesz JAK napisać. Dam Ci diagram, który zawsze będzie pomagał Ci rozwiązać ten problem.

Czy wiesz, że jest tylko 5 rodzajów publikacji, w które ludzie najchętniej klikają? Szczegółowo opowiem Ci o nich na konkretnych przykładach.

Lekcja 3

Zaplanujmy Twój najbliższy rok.

Poznasz i pokochasz tzw. mapy myśli. Powiem Ci, jak stworzyć własną, dzięki której szybko, przyjemnie i precyzyjnie zaplanujesz rozwój swojego bloga na długie miesiące.

Nie bój się, mapy myśli to fantastyczny sposób na uporządkowanie planów. Nauczysz sie tego w 15 minut. To jedna z ulubionych lekcji uczestników. Byłem zaskoczony jakie oni potrafią tworzyć mapy!

Lekcja 4

Jak efektywnie zorganizować pracę przy blogu i social mediach?

Problem brakiem czasu lub z systematycznością? Daj mi pół godziny, a opowiem Ci, z jakich narzędzi korzystać, aby mieć więcej czasu dla siebie

Zobaczysz mojego laptopa od środka. Moje aplikacje, moje notatki, mój sposób pracy.

Lekcja 5

Twój kalendarz działań. Dzień po dniu.

Zaprezentuję, jak stworzyć idealny kalendarz do działań na blogu, w social mediach i codziennym życiu. Ale nie tylko. Puknij TUTAJ

Poznasz też najważniejszą metodę, jaką stosowałem, gdy otwierałem swoje blogi, pisałem książki, robiłem szkolenia. Nigdy nie przestanę jej stosować.

Lekcja 6

Jak radzić sobie z brakiem weny?

Kryzys, wypalenie i brak chęci do pisania przytrafia się każdemu. Poznasz kilkanaście sprawdzonych metod radzenia sobie z tym problemem.

Każdą z metod będziesz mógł wdrożyć od razu. Nie musisz czekać do ostatniej lekcji.

Lekcja 7

Dystrybucja treści w social mediach

Jak ogarnąć (zautomatyzwać) kilkanaście różnych serwisów społecznościowych? Jak, kiedy i w jaki sposób wrzucać na nie linki i się przy tym nie napracować?

Pokażę ci mój diagram, zdradzę kilka sztuczek na zwiększenie zasięgu i wszystko stanie się proste. .

Lekcja 8

Jak zdobyć czytelników?

Ano tak, jak najlepsi sprzedawcy na świecie pozyskują nowych klientów. Zaprosiłem do tej lekcji człowieka, który sprzedał już milion produktów i wspólnie powiemy Ci, jak jego sposoby można stosować w blogowaniu. Świetna lekcja, otwierająca oczy:)

Jeśli nie znasz tych metod, to ta lekcja na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na budowanie zasięgu.

Lekcja 9

Jak zatrzymać czytelników i widzów?

Czy wiesz, że większość odwiedzających Twój kanał/Twojego bloga robi to tylko jeden raz i nigdy nie wraca? Bardzo długa lekcja, dziesiątki sposobów na zwiększenie zasięgów.

Ostrzegam, że możesz być rozczarowany tym, czego się dowiesz o swoich odbiorcach. Przyjrzymy się ich zachowaniom.

Lekcja 10

Jak angażować społeczność, aby częściej komentowali?

Te oczywiste metody już znasz i wiesz, że średnio działają. Czas zająć się tym od strony psychologicznej z domieszką neuromarketingowych sztuczek.

Jeśli miałeś wrażenie, że dotychczasowe lekcje były niepowiązane ze sobą, to po tej przekonasz się, że wszystkie łączą się w jedną spójną historię:-)

Lekcja 11

Jak wyróżnić się na Facebooku?

Czy wiesz, że masz na to niecałe 2 sekundy? Tak, tylko dwie sekundy, aby przekonać kogoś do kliknięcia w Twój materiał.

Jeśli masz stronę z blogiem, to dobrze. Zajrzymy do mojego panelu admina na Facebooku. Pokażę ci, jak w 30 minut zwiększyć na stałe codzienny przyrost fanów na fanpage. Legalnie.

Lekcja 12

Wszyscy się mylą

Nie, nie domyślasz się o czym będzie ta lekcja, ale jeśli znasz moje książki, to wiesz, że na koniec zawsze zostawiam to co najlepsze.

Nagranie audio (16 minut), 1-godzinna prelekcja video (moja ulubiona) + 2 godziny video ze szkolenia "13 błędów, które popełniasz będąc blogerem".

Czym różni się to szkolenie od innych szkoleń na rynku?

MasterClass Bloger

Jest efektem moich 14 lat doświadczeń w blogosferze i social mediach. Może inni są przystojniejsi, piękniejsi i sympatyczniejsi, ale to u mnie będziesz mieć wyniki, bo wiem, jak ten biznes funkcjonuje. Siedzę w nim po uszy od 2005 roku.

Na moich książkach szkoliło się tysiące blogerow, ale tylko w "MasterClass: Bloger" i "MasterClass: Bloger i Biznes" dzielę się wiedzą, która dotychczas była zarezerwowana dla wąskiej grupy osób uczestniczących w moich szkoleniach oraz najbliższych znajomych, którym pomagałem się wybić.

Poznasz unikatowe metody, które opracowałem na przestrzeni ostatnich lat i z powodzeniem wcielałem w życie.

Pokażę ci moje środowisko pracy, moje prywatne notatki, statystyki, diagramy, mapy myśli, kalendarze…

Zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci stać się lepszym blogerem i skieruje twoją markę na właściwe tory.

14

lat doświadczeń

Wiem, jak to jest zaczynać od zera do 600 tysięcy czytelników (miesięcznie). Wiem, jakie to paskudne uczucie nie mieć żadnych komentarzy na blogu i jak równie paskudnym jest mieć ich 320 tysięcy rocznie.

10

lat zarabiania

Wprowadzałem blogosferę do mainstreamu i komercjalizowałem ją od podstaw, od pierwszych dni, od pierwszych banerków za marne grosze po kampanie z milionowymi budżetami.

8

lat szkoleń

Kilkaset udanych i nieudanych wystąpień w telewizji, prasie i radiu. Kilkadziesiąt wykładów na konferencjach i tysiące osobistych konsultacji.

7

lat na rynku wydawniczym

Cztery książki na polskim rynku i dwie na zagranicznym, wśrod nich ta najważniejsza - 500-stronicowa „Bloger i Social Media”, określana mianem „Biblii Blogerów”, na której od 2012 roku profesjonalizowało się tysiące autorów.

1592

uczestników szkoleń on-line

„MasterClass: Bloger” i „MasterClass: Bloger & Biznes” i bezpłatne wykłady to autorskie metody powiększania zasięgów, sztuki zarabiania, angażowania czytelników oraz organizacji i automatyzacji codziennej pracy.

sukcesów i porażek

Miałem trochę szczęścia w życiu i nigdy nie poniosłem dużej porażki, ale popełniłem masę głupich błędów, o których bez cienia zażenowania często gęsto opowiadam w praktycznie każdej(!) lekcji, wierząc, że dzięki temu Ty ich nie popełnisz.

Jak wygląda MasterClass?

 • 8 PRELEKCJI WIDEO
 • TRANSKRYPCJE NAGRAŃ AUDIO
 • DIAGRAMY
 • 13 NAGRAŃ AUDIO
 • DOKUMENTY
 • WSPÓLNE DYSKUSJE
 • MOJE PRYWATNE NOTATKI, MAILE, STATYSTYKI

KONIEC PROMOCYJNYCH CEN

Wybierasz pakiet Zapisujesz się Odbierasz mail z loginem i hasłem Logujesz się Oglądasz i słuchasz kiedy chcesz i ile razy chcesz


Standard

700 zł

Pracujesz samodzielnie, w swoim rytmie. Kiedy chcesz i jak chcesz. To najpopularniejszy pakiet - wybrało go 80 proc. uczestników.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do dodatkowych lekcji i wykładów w "MasterClass: Bloger"
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji

Brak miejsc

Premium

1400 zł

Pracujemy wspólnie. Nawiążesz znajomości i przyjaźnie z innymi blogerami na zamkniętej prywatnej grupie. Jestem do Twojej dyspozycji.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do dodatkowych lekcji i wykładów w "MasterClass: Bloger"
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji
 • DODATKOWA 60-MINUTOWA(!) LEKCJA "JAK WYDAĆ KSIĄŻKĘ? SELFPUBLISHING CZY WYDAWNICTWO?
 • Wieczny dostęp do prywatnej(zamkniętej) grupy na Facebooku, POZNASZ 260 INNYCH BLOGEROW Z MASTERCLASS
 • Prywatny kontakt ze mną. Daj znać z czym masz problemy i wątpliwości i resztę zostaw mi.

Brak miejsc

GOLD

2800 zł

Pakiet bogów. Zgarniasz wszystko - oba szkolenia, obie tajne grupy.

 • 12 lekcji MasterClass: Bloger PREMIUM Wartość - 1400 zł
 • 12 lekcji MasterClass: Bloger & Biznes PREMIUM Wartość: 1400 zł
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 33-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji w obu szkoleniach
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w w obu szkoleniach
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji
 • DODATKOWA 60-MINUTOWA(!) LEKCJA "JAK WYDAĆ KSIĄŻKĘ? SELFPUBLISHING CZY WYDAWNICTWO?
 • Wieczny dostęp do obu tajnych grup na Facebooku POZNASZ WSZYSTKICH BLOGEROW Z MASTERCLASS
 • Prywatny kontakt ze mną. Daj znać z czym masz problemy i wątpliwości i resztę zostaw mi.

Brak miejsc

CO MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM ZAPISZESZ SIĘ DO „MASTERCLASS: BLOGER”?

1. CZY MAJĄC PAKIET "PREMIUM" MOGĘ LICZYĆ NA OSOBISTE WSKAZÓWKI DOT. MOJEGO BLOGA?

Ależ oczywiście! Masz moje wsparcie na naszej tajnej grupie oraz poprzez kontakt mailowy

2. CZY WERSJA STANDARD MI WYSTARCZY?

Tak, zdecydowanie. „MasterClass” był tworzony pod wersję Standard i jest to wersja, którą kupiło najwięcej osób w 2018 roku.

3. CZY MUSZĘ MIEĆ BLOGA NA PLATFORMIE BLOGOWEJ?

Możesz, ale nie musisz. „Blog” to nie tylko strona internetowa, ale każde miejsce w którym tworzysz (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, itd...) Oczywiście najwięcej korzyści z „MasterClass: Bloger” wyniosą osoby, które posiadają lub zamierzają mieć stronę z blogiem.

4. Czy mogę wziąć szkolenie na firmę?

Oczywiście. Faktura VAT wystawiana jest automatycznie od razu po zapisie

5. CZY GWARANTUJESZ...?

Nie, pieniądze i sława nie spadną Ci z nieba. Gwarantuję, że przekażę Ci rzetelną i unikatową wiedzę, opartą na moich doświadczeniach, badaniach naukowych i doświadczeniach ludzi, którzy odnieśli sukces. Reszta należy do Ciebie.

6. CHCIAŁABYM PISAĆ, ALE NIE MAM POMYSŁU... ALE NIE MAM CZASU... ALE....

Tak, „MasterClass: Bloger” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

7. JUŻ TWORZĘ, ALE TO WSZYSTKO JEST TAKIE NIEZORGANIZOWANE, BRAK MI UPORZĄDKOWANIA, SPÓJNEJ WIZJI...

Tak, „MasterClass: Bloger” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

8. CZY TEMATY Z KSIĄŻEK POWTARZAJĄ SIĘ?

Nie, MasterClass: Bloger nie ma nic wspolnego z książkami. To całkowicie nowe materiały, nowe metody wybijania się w social mediach i w każdej lekcji poznasz moje autorskie pomysły na rozwoj Twojej marki. Zapytaj znajomych, ktorzy już zrobili szkolenie. Potwierdzą, że to nowa jakość :)