MasterClass BLOGER & BIZNES

12 LEKCJI, KTÓRE NAUCZĄ
CIĘ ZARABIANIA W SOCIAL MEDIACH

PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NASTĘPNA WE WRZEŚNIU 2019

JasonHunt Studio

Publikujesz na blogu? Masz Instagrama? Wolisz Facebooka? Bez znaczenia. Jeśli chcesz zarabiać, to wszędzie masz tylko 4 sposoby:

Reklama

Dowiesz się jak zacząć komercjalizację na blogu, wysyłać oferty reklamodawcom, jak ich znaleźć i jak skutecznie negocjować.

Afiliacja

Dam Ci wskazówki, jak przy minimalnym wysiłku zapewnić sobie stały dochód z programów partnerskich. Od zaraz. Podam Ci też nazwy firm i stawki, ktore na nich zarabiam.

Wiedza

Doradzę, co możesz zrobić, aby Twoi widzowie i czytelnicy chcieli płacić za Twoją wiedzę.

Produkt

Podpowiem, jak stworzyć i sprzedawać produkty, które zmienią Twoich fanów w zadowlonych klientów

Powiem Ci, jak wejść na każdą z tych dróg, ale to Ty wybierzesz najlepszą dla siebie.

Co sądzą blogerzy, którzy uczestniczyli w moich szkoleniach?
Prawdziwe opinie uczestników. Żadnych anonimów.

Masterclass zmobilizował mnie do stworzenia strony bloga na nowo, do systematycznej pracy, do planowania i określenia celu pisania bloga oraz pokazał blogosferę z innej strony. Dał kopa i mnóstwo inspiracji do działania. Najlepiej wydane pieniądze na szkolenie ever!

Iwona Gajo
www.project-sew.com

To szkolenie przewróciło do góry nogami całą moją wiedzę o blogowaniu. Każdy omówiony detal jest ogromnie przydatny a całość warta każdego wydanego grosza, w tym najskrytsze tajemnice i zwierzenia autora! Wszystko podane w jasny i zrozumiały sposób no i przede wszystkim z właściwym dla Tomka poczuciem humoru.

Małgorzata Gałkowska-Błądek
www.myfengstyle.com

Dużo konkretnej, ułatwiającej życie i dającej motywację wiedzy. Masterclass wciąga i pochłania, a jednocześnie (mam nadzieję!) formuje nowych, świetnych blogerów. Polecam!

Magdalena Rogala
motheratorka.pl

MasterClass Bloger? Chodź! Dowiesz się jak zarażać jednych. I jak chrzanić to, że zrazisz drugich.

Ola Malec-Kampka
www.likewedo.it

Polecamy! Masterslass Bloger to kurs dla każdego, kto potrzebuje zmian- statystyk, toku i sposobu myślenia, organizacji swojej pracy czy swojego czasu. To zupełnie inne, nowe spojrzenie na blogowanie.

Ewa Huszaluk
www.rodzicewsieci.pl

Miesiąc po zakończeniu Masterclasa otrzymałam pierwszą propozycję współpracy, a moje statystyki wciąż rosną. Nie wiem jak dziękować Tomkowi za wszystkie bezcenne rady i wskazówki.

Agnieszka Trolese
www.tasteandtravel.pl

Tomek i jego Masterclass dał mi skrzydła, dzięki którym dolecę cholernie daleko. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz się uczyć od najlepszych.

Kaja Wolnicka
moi-mili.pl

Każda lekcja przepełniona masą przykładów, wskazówek i narzędzi, które ułatwią życie każdemu blogerowi. Dodatkowo grupa wsparcia na FB, która fantastycznie motywuje do działania oraz spotkania live z Tomkiem dla wersji Premium – całość warta każdych pieniędzy.

Jolanta Rybińska
www.52weekendy.pl

MasterClass to przepis na sukces dla charyzmatycznego autora. Drżyj blogosfero, nadciąga pokolenie Huntów 3.0!

Hanka Dzielińska
hankawarszawianka.com

Plan lekcji

Puknij w wybraną lekcję, aby dowiedzieć się więcej

Lekcja 1

4 sposoby zarabiania

W tej lekcji dowiesz się, jakim sposobem chcesz zarabiać, a w kolejnych powiem Ci, co konkretnie musisz zrobić.

60 minut czystej wiedzy. Ta lekcja jest bezpłatna. Zapiszesz się na nią we wrześniu 2019 r.

Lekcja 2

13 pierwszych kroków

... komercjalizacji bloga i social mediów. Najczęstsze błędy popełniane przez osoby, które nie zarabiają lub zarabiają mniej niż powinny.

Zrobimy porządki na Twoim blogu, Youtube, FB, Instagramie, itd… Podpowiem, co warto zmienić i ustawić, aby agencje wiedziały, że można i warto z Tobą współpracować. To będzie bardzo przyjemna i prosta lekcja.

Lekcja 3

Zaplanujmy Twoje zarobki

Stworzymy coś w rodzaju biznes planu, ale niech Cię nie przeraża to określenie. Zadbam, by wszystko było proste, zrozumiałe i - co najważniejsze - przełożyło się na konkretne korzyści.

Dobry plan to podstawa i pomogę Ci taki stworzyć, ponieważ musisz wiedzieć CO masz zamiar robić, jakie są POTRZEBY Twoich odbiorców i w jaki sposób możesz ZARABIAĆ.

Lekcja 4

Jak tworzyć skuteczne reklamy na FB?

Do tej lekcji zaprosiłem eksperta, który krok po kroku podpowie Ci, jak ustawiać reklamy, aby najmniejszym kosztem docierały do największej liczby odbiorców.

Idę o zakład, że dzięki tej lekcji zaoszczędzisz bardzo dużo pieniędzy, ale reklama to nie tylko Facebook. Dowiesz się o innych, także niekonwencjonalnych, formach reklamowania bloga, Instagrama, Fanpage, Newslettera...

Lekcja 5

Jak mieć więcej czytelników...

i lepiej docierać do swoich odbiorcow? Oni nie spadną z nieba. Podpowiem Ci, jak ich szukać, jakie metody stosować, by chcieli wejść na Twojego bloga i jak sprawić, by na nim pozostali.

To będzie dłuuuga lekcja, ponieważ udostępnię w niej materiały z mojego pierwszego szkolenia (MasterClass: Bloger) oraz dorzucę nowe nagranie, w którym skoncentruję się na kwestii tworzenia baz klientów zarówno tradycyjnymi metodami (Grupy dyskusyjne, Newslettery, itd…) jak i nowymi, np. boty na FB. Chcesz mieć bota? Będziesz mieć bota. Wszyscy chcą mieć boty!

Lekcja 6

Jak przygotować ofertę dla reklamodawcy?

Mamy już plan, zadbaliśmy o zasięgi. Zacznijmy zarabiać! Otrzymasz przykładowe szablony ofert i dokładne wskazówki co należy zrobić, aby dotrzeć ze swoją propozycją do firm.

To nie wszystko! W tej lekcji jest też wideo, w którym KROK PO KROKU powiem Ci, jak powinna wyglądać arcyważna zakładka na Twoim blogu: "WSPÓŁPRACA/REKLAMA". To jedna z tych lekcji, o które miałem najwięcej próśb.

Lekcja 7

Jak rozmawiać i negocjować z agencjami?

Dostajesz propozycję współpracy. Co dalej? Jak sprawić, by kampania reklamowa była opłacalna dla Ciebie, podobała się Twoim czytelnikom/widzom i zadowoliła reklamodawcę?

Lekcja powstała we współpracy z zaprzyjaźnionymi pracownikami agencji, którzy powiedzieli mi, czego nie lubią i co bardzo lubią w negocjacjach z blogerami.

Lekcja 8

Jak wycisnąć więcej z afiliacji?

Pokażę Ci w jaki sposób przy minimalnym wysiłku można zarabiać regularnie w programach partnerskich, choć równie interesujący będzie fragment o zarabianiu dzięki patronatom.

Ale to nie koniec, bo jest tu jeszcze jedna DODATKOWA lekcja. Blisko 30-minutowe nagranie, w którym opowiem Ci jak stworzyć takie szkolenie: jak planowałem, z kim współpracuję, ile to wszystko kosztuje?

Lekcja 9

Twoja wiedza. Zacznij na niej zarabiać

Największe pieniądze nie są na Twoim blogu, tylko w Twojej głowie. To będą 33 minuty inspiracji, ogromnej ilości przykładów i bardzo konkretnych porad, w jaki sposób możesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy.

Czym się zajmujesz? Lifestyle, parenting, technologie, podróże? Masz blog, czy tylko Insta lub Fanpage? To nie ma znaczenia. Jeśli na czymś się znasz, jeśli ludzie chcą Ciebie czytać i oglądać, to przekonam Cię, że możesz i powinieneś na tym zarabiać.

Lekcja 10

Zaplanujmy Twoj pierwszy produkt

Sedno nie w tym, by stworzyć byle co, ale coś, co Twoi klienci pokochają. Ile pieniędzy potrzebujesz na start? Jakie warunki musi spełniać produkt, który ma szanse zarabiać dla Ciebie przez lata?

Jeśli dziś nie planujesz sprzedawać, to i tak proszę, byś wysłuchał tej lekcji, bo wiedza w niej zawarta pomoże Ci także w budowaniu Twojej marki oraz w codziennej pracy na blogu/Youtube/Instagram, itd…

Lekcja 11

Jak łatwo otworzyć sklep?

Nie wiem dlaczego twórców przeraża wizja otwierania sklepu. To jest proste, tanie (a nawet darmowe) i łatwo można wszystko zautomatyzować. Tak, z tej lekcji dowiesz się jak to zrobić. Krok po kroku.

Do tej lekcji zaprosiłem eksperta, który podpowie Ci jakie są jasne i ciemne strony posiadania sklepu. Tych ciemnych jest bardzo mało, o czym mogę zaświadczyć swoim 5-letnim doświadczeniem w sprzedaży na kilku różnych platformach. Wydaje mi się też, że do perfekcji opanowałem automatyzowanie procesu sprzedaży, o czym więcej opowiem w ostatniej lekcji.

Lekcja 12

Włączamy autopilota

Jak zautomatyzować działalność (blog, social media, firma, sklep, itd…) aby zasięgi rosły, a Twój biznes kręcił się nawet gdy nic nie robisz , bo akurat ciężko odpoczywasz gdzieś na końcu świata?

Zapomnij, że Cię wypuszczę po 30 minutach. Nie ma tak łatwo. Ostatnia lekcja jest dłuższa i po brzegi wypełniona wiedzą, ktorą od razu będziesz mogł wcielić w życie, aby pracować mniej i zarabiać więcej.

Czym różni się „MasterClass: Bloger & Biznes” od innych szkoleń na rynku?

MasterClass Bloger & Biznes

Jest efektem 14 lat doświadczeń w blogosferze i social mediach. Może inni są przystojniejsi, piękniejsi i sympatyczniejsi, ale to u mnie będziesz mieć wyniki, bo wiem, jak ten biznes funkcjonuje. Siedzę w nim po uszy od 2005 roku.

Na moich książkach szkoliło się tysiące blogerow, ale tylko w "MasterClass: Bloger" i "MasterClass: Bloger i Biznes" dzielę się wiedzą, która dotychczas była zarezerwowana dla wąskiej grupy osób uczestniczących w moich szkoleniach oraz najbliższych znajomych, którym pomagałem się wybić.

Poznasz unikatowe metody, które opracowałem na przestrzeni ostatnich lat i z powodzeniem wcielałem w życie.

Pokażę ci moje środowisko pracy, moje prywatne notatki, statystyki, diagramy, mapy myśli, kalendarze…

Zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci zarabiać pieniądze na blogu i w social mediach.

14

lat doświadczeń

Wiem, jak to jest zaczynać od zera do kilkuset tysięcy czytelników miesięcznie. Wiem, jakie to paskudne uczucie nie mieć żadnych komentarzy na blogu i jak równie paskudnym jest mieć ich 320 tysięcy rocznie.

10

lat zarabiania

Wprowadzałem blogosferę do mainstreamu i komercjalizowałem ją od podstaw, od pierwszych dni, od pierwszych banerków za marne grosze po kampanie z milionowymi budżetami.

9

lat szkoleń

Kilkaset udanych i nieudanych wystąpień w telewizji, prasie i radiu. Kilkadziesiąt wykładów na konferencjach i tysiące osobistych konsultacji.

7

lat na rynku wydawniczym

Cztery książki na polskim rynku i dwie na zagranicznym, wśrod nich ta najważniejsza - 500-stronicowa „Bloger i Social Media”, określana mianem „Biblii Blogerów”, na której od 2012 roku profesjonalizowało się tysiące autorów.

1592

uczestników szkoleń on-line od 2016 r.

„MasterClass: Bloger” i „MasterClass: Bloger & Biznes” to autorskie metody powiększania zasięgów, sztuki zarabiania, angażowania czytelników oraz organizacji i automatyzacji codziennej pracy.

sukcesów i porażek

Miałem trochę szczęścia w życiu i nigdy nie poniosłem dużej porażki, ale popełniłem masę głupich błędów, o których bez cienia zażenowania często gęsto opowiadam w praktycznie każdej(!) lekcji, wierząc, że dzięki temu Ty ich nie popełnisz.

Co znajdziesz w MasterClass: Bloger & Biznes?

 • 8 PRELEKCJI WIDEO
 • 9 NAGRAŃ AUDIO
 • DIAGRAMY I SZABLONY
 • ZAPISY TEKSTOWE NAGRAŃ AUDIO
 • WSPÓLNE DYSKUSJE
 • ROZMOWY Z EKSPERTAMI
 • PRYWATNY KONTAKT ZE MNĄ
 • KROK PO KROKU WSKAZÓWKI JAK I GDZIE ZARABIAĆ
 • MOJE PRYWATNE NOTATKI, MAILE, STATYSTYKI

PROMOCJA ZAKOŃCZONA. NASTĘPNA ZA PóŁ ROKU

Wybierasz pakiet Zapisujesz się Odbierasz mail z loginem i hasłem Logujesz się na stronę szkolenia Oglądasz i słuchasz kiedy chcesz i ile razy chcesz


Standard

700 zł

Pracujesz samodzielnie. To najpopularniejszy pakiet.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger & biznes"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger & Biznes"
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji
 • HIT! 75-minutowy zapis video z najskuteczniejszego wykładu: 13 błędow popełnianych na Instagramie.

BRAK MIEJSC

Premium

1400 zł

Pracujemy wspólnie, jestem do Twojej dyspozycji i służę pomocą.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger & biznes"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 33-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger & Biznes"
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji
 • HIT! 75-minutowy zapis video z najskuteczniejszego wykładu: 13 błędow popełnianych na Instagramie.
 • DODATKOWA 60-MINUTOWA(!) LEKCJA "JAK WYDAĆ KSIĄŻKĘ? SELFPUBLISHING CZY WYDAWNICTWO?
 • Wieczny dostęp do tajnej grupy na Facebooku, NA KTOREJ JESTEM 23H dziennie. POZNASZ 240 INNYCH BLOGEROW Z MASTERCLASS
 • Prywatny kontakt ze mną w trakcie szkolenia. Daj znać w czym mogę pomóc

BRAK MIEJSC

GOLD

2800 zł

Pakiet bogów. Zgarniasz wszystko - oba szkolenia, obie tajne grupy.

 • 12 lekcji MasterClass: Bloger i Biznes PREMIUM Wartość - 1400 zł
 • 12 lekcji MasterClass: Bloger PREMIUM Wartość: 1400 zł
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 33-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji w obu szkoleniach
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w w obu szkoleniach
 • 2-godzinny zapis video z wykładu: 13 błędów, które popełniasz będąc blogerem"
 • 90-minutowy zapis video z wykładu: 13 sposobow na brak weny i motywacji
 • HIT! 75-minutowy zapis video z najskuteczniejszego wykładu: 13 błędow popełnianych na Instagramie.
 • DODATKOWA 60-MINUTOWA(!) LEKCJA "JAK WYDAĆ KSIĄŻKĘ? SELFPUBLISHING CZY WYDAWNICTWO?
 • Wieczny dostęp do obu tajnych grup na Facebooku POZNASZ WSZYSTKICH BLOGEROW Z MASTERCLASS
 • Prywatny kontakt ze mną. Daj znać w czym mogę pomóc

BRAK MIEJSC

Szkolenia możesz wziąć na fakturę. | Posiadasz PAYPAL? Już możesz dokonywać wpłat również poprzez ten serwis. Zagraniczni blogerzy od dawna się tego domagali i w końcu uległem :-)


CO MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM ZAPISZESZ SIĘ DO „MASTERCLASS: BLOGER & BIZNES”?

1. CZY MOGĘ LICZYĆ NA OSOBISTE WSKAZÓWKI DOT. MOJEGO BLOGA?

Tak, masz moje wsparcie na tajnej grupie oraz poprzez kontakt mailowy. Podpowiem Ci, co możesz poprawić u siebie i w jakim kierunku rozwijać swoje kanały.

2. KTORY PAKIET WYBRAĆ?

Weź najtańszy. Są w nim te same lekcje co w wyższych pakietach. Pakiet Premium przyda Ci się tylko, jeśli chcesz mieć kontakt ze mną i dostęp do tajnej grupy.

3. CZY TO SZKOLENIE JEST DLA POCZĄTKUJĄCYCH BLOGERóW?

Oczywiście. Oni wyniosą z niego najwięcej, bo dokładnie wyjaśniam, w jaki sposób zaplanować i realizować zarabianie na blogu i w social mediach

4. Kiedy mogę zacząć szkolenie?

Po zapisaniu się otrzymujesz login i hasło do panelu, gdzie są wszystkie lekcje. Obejrzysz je i wysłuchasz kiedy zechcesz i ile razy zechcesz. Nawet za rok.

5. CZY GWARANTUJESZ...?

Nie, pieniądze i sława nie spadną Ci z nieba. Gwarantuję, że przekażę Ci rzetelną i unikatową wiedzę, opartą na moich doświadczeniach, badaniach naukowych i doświadczeniach ludzi, którzy odnieśli sukces. Reszta należy do Ciebie.

6. CZYM TO SZKOLENIE RóŻNI SIĘ OD TEGO CO JEST W TWOICH KSIĄŻKACH?

Wszystkim. Nie powielam wiedzy z książek, a całe szkolenie ma jeden konkretny cel: nauczyć Cię zarabiania na blogu i w social mediach w oparciu o sprawdzone metody

7. JUŻ ZARABIAM, ALE ZA MAŁO, BRAK MI SPÓJNEJ WIZJI, NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ LEPIE

Tak, „MasterClass: Bloger & Biznes” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

8. CZY MUSZĘ KUPIĆ NAJPIERW POPRZEDNIE SZKOLENIE?

Nie. Moje pierwsze szkolenie ("MasterClass: Bloger") to 12 lekcji, które uczyły jak zostać profesjonalnym blogerem. W "MasterClass: Bloger & Biznes" uczę jak zarabiać na blogu i w social mediach. Oba szkolenia można robić w dowolnej kolejności.