Zdrowe odżywianie - na co powinieneś zwracać uwagę? | JasonHunt

Zdrowe odżywianie – na co powinieneś zwracać uwagę?

Dlaczego cukier to zło? Jak czytać etykiety na produktach i jakich produktów unikać? Dlaczego cukrzyca jest także twoim problemem? Czy wiesz, że co dziesiąty słuchacz tej rozmowy ma cukrzycę lub może mieć ją w najbliższych latach? I wreszcie – czy naprawdę jestem wielbicielem czekoladek i żywię się głównie śmieciowym jedzeniem, które tak często wrzucam na insta?

Dzisiejsza rozmowa rodziła się w bólach, bo już od wielu miesięcy próbowaliśmy się umówić, ale jakoś tak się składało, że kiedy Ania była w Warszawie, to mnie nie było i dopiero w połowie lutego udało nam się spotkać. Szybko złapaliśmy wspólny rytm i cała rozmowa poleciała nam bardzo płynnie. Poruszyliśmy w niej wiele ciekawych tematów i odnoszę wrażenie, że jest zbyt krótka. No ale może w kwietniu będzie okazja jeszcze raz spotkać się z Anią i nagramy drugą część.

 

 

 

Włącz i niech leci sobie w tle

Może wybierzesz się do Gdyni za 3 tygodnie?

Ania organizuje konferencję w całości poświęconą zdrowemu trybowi życia. Nie tylko dla tych, którzy już zdrowo żyją, ale także dla tych, którzy chcą zacząć. Przez dwa dni prelegenci będą opowiadać o tym, jak żyć zdrowiej i lepiej.

Dzień pierwszy konferencji: 
9:15 – 10:00 Nie dajmy się zwariować, czyli czy wolno łączyć ogórka z pomidorem? O zachowaniu równowagi w życiu i żywieniu. / dr n. farm. Jakub Czaja, farmaceuta, sportowiec, olimpijczyk.

10:15 – 11:00 Podstawy kuchni wegańskiej. Zdrowa kuchnia – proste sztuczki i triki dla każdego. / Jola Słoma & Mirek Trymbulak, Atelier Smaku

12:15 – 13:00 Skąd wziąć energię do swojego działania? / Marta Borkowska-Bierć, psycholog.

13:15 – 14:00 Co Twoje ciało mówi Tobie i o Tobie? W jaki sposób ciało może wysyłać do nas komunikaty, jak się w nie wsłuchiwać oraz co taka informacja może dla nas oznaczać. / Bartosz Zadurski, masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem.

15:15 – 16:00 To kim jesteś, to kwestia wyobraźni. Odważne wybory, marzenia i ciężka praca. / Rafał Mikołajczyk, prawnik, sportowiec, reprezentant kadry narodowej w Parakolarstwie.

16:15 – 17:00 Prawda, czy gówno-prawda? Jak weryfikować informacje i własne przekonania, by żyć lepiej, ciekawiej i sensowniej. / Piotr Bucki – trener komunikacji.

 

Dzień drugi i reszta szczegółów o konferencji na maszwybor.edu.pl

 

 

Jeśli nie było was wczoraj na blogu, to czeka na was wpis. O penisach. Wszyscy lubią wpisy o penisach. Widzę to po wczorajszych statystykach.

 

PS Pamiętajcie: cukier to zło. Wszystkie czekoladki udawałem.

 

Oceń ten post

Mam dla Ciebie trzy prezenty, ale możesz wybrać tylko jeden.

Ja bym zapisał się na wykład. Większość wybiera srodkową opcję. Ciekawe, co Ty wybierzesz...