Zdrowe odżywianie - na co powinieneś zwracać uwagę? | JasonHunt

Zdrowe odżywianie – na co powinieneś zwracać uwagę?

Dlaczego cukier to zło? Jak czytać etykiety na produktach i jakich produktów unikać? Dlaczego cukrzyca jest także twoim problemem? Czy wiesz, że co dziesiąty słuchacz tej rozmowy ma cukrzycę lub może mieć ją w najbliższych latach? I wreszcie – czy naprawdę jestem wielbicielem czekoladek i żywię się głównie śmieciowym jedzeniem, które tak często wrzucam na insta?

Dzisiejsza rozmowa rodziła się w bólach, bo już od wielu miesięcy próbowaliśmy się umówić, ale jakoś tak się składało, że kiedy Ania była w Warszawie, to mnie nie było i dopiero w połowie lutego udało nam się spotkać. Szybko złapaliśmy wspólny rytm i cała rozmowa poleciała nam bardzo płynnie. Poruszyliśmy w niej wiele ciekawych tematów i odnoszę wrażenie, że jest zbyt krótka. No ale może w kwietniu będzie okazja jeszcze raz spotkać się z Anią i nagramy drugą część.

 

 

 

Włącz i niech leci sobie w tle

Może wybierzesz się do Gdyni za 3 tygodnie?

Ania organizuje konferencję w całości poświęconą zdrowemu trybowi życia. Nie tylko dla tych, którzy już zdrowo żyją, ale także dla tych, którzy chcą zacząć. Przez dwa dni prelegenci będą opowiadać o tym, jak żyć zdrowiej i lepiej.

Dzień pierwszy konferencji: 
9:15 – 10:00 Nie dajmy się zwariować, czyli czy wolno łączyć ogórka z pomidorem? O zachowaniu równowagi w życiu i żywieniu. / dr n. farm. Jakub Czaja, farmaceuta, sportowiec, olimpijczyk.

10:15 – 11:00 Podstawy kuchni wegańskiej. Zdrowa kuchnia – proste sztuczki i triki dla każdego. / Jola Słoma & Mirek Trymbulak, Atelier Smaku

12:15 – 13:00 Skąd wziąć energię do swojego działania? / Marta Borkowska-Bierć, psycholog.

13:15 – 14:00 Co Twoje ciało mówi Tobie i o Tobie? W jaki sposób ciało może wysyłać do nas komunikaty, jak się w nie wsłuchiwać oraz co taka informacja może dla nas oznaczać. / Bartosz Zadurski, masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem.

15:15 – 16:00 To kim jesteś, to kwestia wyobraźni. Odważne wybory, marzenia i ciężka praca. / Rafał Mikołajczyk, prawnik, sportowiec, reprezentant kadry narodowej w Parakolarstwie.

16:15 – 17:00 Prawda, czy gówno-prawda? Jak weryfikować informacje i własne przekonania, by żyć lepiej, ciekawiej i sensowniej. / Piotr Bucki – trener komunikacji.

 

Dzień drugi i reszta szczegółów o konferencji na maszwybor.edu.pl

 

 

Jeśli nie było was wczoraj na blogu, to czeka na was wpis. O penisach. Wszyscy lubią wpisy o penisach. Widzę to po wczorajszych statystykach.

 

PS Pamiętajcie: cukier to zło. Wszystkie czekoladki udawałem.

 

SMS Newsletter Dodaj do kalendarza 2017-04-04 12:03:00 2017-04-04 13:00:00 Europe/Warsaw Jason Hunt - MasterClass MasterClass: Bloger - 12 LEKCJI, KTÓRE ZMIENIĄ CIĘ W PROFESJONALNEGO BLOGERA http://jasonhunt.pl/masterclass Jason Hunt mail@jasonhunt.media

Opinie uczestników

Masterclass zmobilizował mnie do stworzenia strony bloga na nowo, do systematycznej pracy, do planowania i określenia celu pisania bloga oraz pokazał blogosferę z innej strony. Dał kopa i mnóstwo inspiracji do działania. Najlepiej wydane pieniądze na szkolenie ever!

Iwona Gajo - www.project-sew.com

To szkolenie przewróciło do góry nogami całą moją wiedzę o blogowaniu. Każdy omówiony detal jest ogromnie przydatny a całość warta każdego wydanego grosza, w tym najskrytsze tajemnice i zwierzenia autora! Wszystko podane w jasny i zrozumiały sposób no i przede wszystkim z właściwym dla Tomka poczuciem humoru.

Małgorzata Gałkowska-Błądek - www.myfengstyle.com

Dużo konkretnej, ułatwiającej życie i dającej motywację wiedzy. Masterclass wciąga i pochłania, a jednocześnie (mam nadzieję!) formuje nowych, świetnych blogerów. Polecam!

Magdalena Rogala - motheratorka.pl

MasterClass Bloger? Chodź! Dowiesz się jak zarażać jednych. I jak chrzanić to, że zrazisz drugich.

Ola Malec - Kampka - www.likewedo.it

Polecamy! Masterslass Bloger to kurs dla każdego, kto potrzebuje zmian- statystyk, toku i sposobu myślenia, organizacji swojej pracy czy swojego czasu. To zupełnie inne, nowe spojrzenie na blogowanie.

Ewa Haluszak - www.rodzicewsieci.pl

Miesiąc po zakończeniu Masterclasa otrzymałam pierwszą propozycję współpracy, a moje statystyki wciąż rosną. Nie wiem jak dziękować Tomkowi za wszystkie bezcenne rady i wskazówki.

Agnieszka Trolese - www.tasteandtravel.pl

Tomek i jego Masterclass dał mi skrzydła, dzięki którym dolecę cholernie daleko. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz się uczyć od najlepszych.

Kaja Wolnicka - moi-mili.pl

Każda lekcja przepełniona masą przykładów, wskazówek i narzędzi, które ułatwią życie każdemu blogerowi. Dodatkowo grupa wsparcia na FB, która fantastycznie motywuje do działania oraz spotkania live z Tomkiem dla wersji Premium – całość warta każdych pieniędzy.

Jolanta Rybińska - www.52weekendy.pl

MasterClass to przepis na sukces dla charyzmatycznego autora. Drżyj blogosfero, nadciąga pokolenie Huntów 3.0!

Hanka Dzielińska - hankawarszawianka.com