Rozmowa z Dagmarą Hicks - najlepszą blogerką parentingową | JasonHunt

Rozmowa z Dagmarą Hicks – najlepszą blogerką parentingową

Kobieta, żona, mama trojaczków, blogerka. Rozmawiamy o tym, jak wybić się w blogosferze, jak w ciągu 2 lat zbudować poczytnego bloga i przede wszystkim jak znaleźć na to wszystko czas, kiedy wokół ciebie biega trójka dzieci. Dagmara jest jedną z wielu (bo ten gatunek lubię najbardziej) „parentingów”, których rozwój śledzę od dawna, a teraz znaleźliśmy okazję, by sobie porozmawiać o blogowaniu. Być może ostatnią, bo przed paroma tygodniami wyprowadziła się do Australii i złapaliśmy się parę godzin przed odlotem.


Dywagujemy też, czy należy wrzucać fotki dzieci do sieci (i dlaczego należy) oraz czy jesteśmy za szczepieniem (jesteśmy) i w ogóle to nam wyszła bardzo przyjemna rozmowa. Jedna z tych, do których robisz sobie spis pytań, a potem żadnego z nich nie zadajesz, bo lepsza rozmowa wyjdzie, gdy potoczy się swoim torem.

Miejsca, w których możesz spotkać Dagmarę:

Blog calareszta.pl  | Instagram | Fanpage 

 

Włącz i niech leci sobie w tle

PS Tytuł jest czystą prowokacją dla baranów, którzy zobaczą na fejsie tylko tytuł, skomentują hejtersko i nawet nie zajrzą do tekstu. Dagmara nie jest najlepszą blogerką parentingową. Jest jedną z trzech najlepszych. Pozostałe dwie niech się zgłoszą. Z wami też chętnie porozmawiam.

 

 

PS Uwaga uczestnicy MasterClass: Bloger (wszyscy). Wprawdzie półtora miesiąca temu skończyliśmy lekcje, ale czemu by się znowu nie spotkać? W niedzielę o 19:30 robię spotkanie on-line. Pytania, odpowiedzi, ploteczki. Tajnego linka otrzymacie WSZYSCY jutro w mailu do 13:00. Jeśli nie otrzymacie, dajcie mi znać na maila. Dla reszty – zapisy na szkolenie (to samo) ruszą najwcześniej za miesiąc. Jeśli nie chcesz przegapić info, skroluj niżej do niebieskiego banerka i zapisz się do newslettera.

 

Oceń ten post

Mam dla Ciebie trzy prezenty, ale możesz wybrać tylko jeden.

Ja bym zapisał się na wykład. Większość wybiera srodkową opcję. Ciekawe, co Ty wybierzesz...