MasterClass Bloger

12 lekcji, które zmienią Cię w profesjonalnego Blogera

Zapisz się. To jedyne takie szkolenie w Polsce

JasonHunt Studio

To pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie, które nauczy Cię, jak wybić się z tłumu: zbudować zasięgowego bloga, Instagrama, Fanpage'a, a także nauczy Cię, jak powiększać zasięgi w tych miejscach

System

Dowiesz się, jak najlepiej zorganizować swoją pracę i zautomatyzować działania. Pozwoli ci to prowadzić bloga nawet wtedy, kiedy nie masz na to czasu.

Strategia

Pokażę Ci, w jaki sposób zaplanować rozwój swojej marki. Poznasz metody, dzięki którym zawsze będziesz mieć pomysł na tekst.

Zasięg

Nie tylko powiem ci, jak zdobyć czytelników. Powiem też, jak ich zatrzymać i jakie sztuczki stosować, aby Twoje statystyki zawsze rosły.

Liczba uczestników jest limitowana. Dotychczas odbyły się dwie takie edycje (grudzień 2016 i kwiecień 2017).

Opinie uczestników

Masterclass zmobilizował mnie do stworzenia strony bloga na nowo, do systematycznej pracy, do planowania i określenia celu pisania bloga oraz pokazał blogosferę z innej strony. Dał kopa i mnóstwo inspiracji do działania. Najlepiej wydane pieniądze na szkolenie ever!

Iwona Gajo - www.project-sew.com

To szkolenie przewróciło do góry nogami całą moją wiedzę o blogowaniu. Każdy omówiony detal jest ogromnie przydatny a całość warta każdego wydanego grosza, w tym najskrytsze tajemnice i zwierzenia autora! Wszystko podane w jasny i zrozumiały sposób no i przede wszystkim z właściwym dla Tomka poczuciem humoru.

Małgorzata Gałkowska-Błądek - www.myfengstyle.com

Dużo konkretnej, ułatwiającej życie i dającej motywację wiedzy. Masterclass wciąga i pochłania, a jednocześnie (mam nadzieję!) formuje nowych, świetnych blogerów. Polecam!

Magdalena Rogala - motheratorka.pl

MasterClass Bloger? Chodź! Dowiesz się jak zarażać jednych. I jak chrzanić to, że zrazisz drugich.

Ola Malec - Kampka - www.likewedo.it

Polecamy! Masterslass Bloger to kurs dla każdego, kto potrzebuje zmian- statystyk, toku i sposobu myślenia, organizacji swojej pracy czy swojego czasu. To zupełnie inne, nowe spojrzenie na blogowanie.

Ewa Huszaluk - www.rodzicewsieci.pl

Miesiąc po zakończeniu Masterclasa otrzymałam pierwszą propozycję współpracy, a moje statystyki wciąż rosną. Nie wiem jak dziękować Tomkowi za wszystkie bezcenne rady i wskazówki.

Agnieszka Trolese - www.tasteandtravel.pl

Tomek i jego Masterclass dał mi skrzydła, dzięki którym dolecę cholernie daleko. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz się uczyć od najlepszych.

Kaja Wolnicka - moi-mili.pl

Każda lekcja przepełniona masą przykładów, wskazówek i narzędzi, które ułatwią życie każdemu blogerowi. Dodatkowo grupa wsparcia na FB, która fantastycznie motywuje do działania oraz spotkania live z Tomkiem dla wersji Premium – całość warta każdych pieniędzy.

Jolanta Rybińska - www.52weekendy.pl

MasterClass to przepis na sukces dla charyzmatycznego autora. Drżyj blogosfero, nadciąga pokolenie Huntów 3.0!

Hanka Dzielińska - hankawarszawianka.com

Plan lekcji

Puknij w wybraną lekcję, aby dowiedzieć się więcej

Lekcja 1

LifeStyle umarł. Niech żyje LifeStory

Puknij w tym miejscu :)

Ta lekcja jest darmowa i będzie dostępna w tym miejscu w poniedziałek 27.11 od 13:00. Sprzedaż „MasterClass: Bloger” zacznie się o tej samej porze.

Obejrzyj demo pierwszej lekcji.

Lekcja 2

Jak mieć zawsze pomysł na tekst?

Bywa, że wiesz na jaki temat chcesz napisać, ale nie wiesz JAK napisać. Dam Ci wzór, który zawsze pomaga mi rozwiązać ten problem.

Czy wiesz, że jest tylko 5 rodzajów publikacji, w które ludzie najchętniej klikają? Opowiem Ci o nich.

Lekcja 3

Zaplanujmy Twój najbliższy rok.

Poznasz tzw. mapy myśli. Pokażę Ci moją mapę i pomogę stworzyć Twoją, ponieważ potrzebujesz jasnego celu i spójnej wizji rozwoju bloga i Twojej marki.

Nie bój się, mapy myśli są proste i przyjemne. To jedna z ulubionych lekcji uczestnikow poprzednich edycji

Lekcja 4

Jak idealnie zorganizować sobie pracę przy blogu i social mediach?

Problem z systematycznością? Ja też miałem, dopóki nie nauczyłem się korzystać z odpowiednich narzędzi.

Zobaczysz mojego laptopa od środka. Moje aplikacje, moje notatki, mój sposób pracy.

Lekcja 5

Twój kalendarz działań. Dzień po dniu.

Zaprezentuję, jak stworzyć idealny kalendarz do działań na blogu, w social mediach i codziennym życiu.

Po tej lekcji będzie spotkanie online w wąskiej grupie (tylko Premium) z dodatkową lekcją. Odpowiem też na wszystkie Twoje pytania.

Lekcja 6

Jak radzić sobie z brakiem weny?

Kryzys, wypalenie i brak chęci do pisania przytrafia się każdemu. Poznasz kilkanaście sprawdzonych metod radzenia sobie z tym.

Każdą z metod będziesz mógł wdrożyć od razu. Nie musisz czekać do ostatniej lekcji.

Lekcja 7

Dystrybucja treści w social mediach

Jak ogarnąć (zautomatyzwać) kilkanaście różnych serwisów? Jak, kiedy i w jaki sposób dystrybuować na nich treść i się przy tym nie napracować?

Pokażę ci mój diagram, zdradzę kilka sztuczek na zwiększenie zasięgu i wszystko stanie się proste. .

Lekcja 8

Jak zdobyć czytelników?

Dokładnie w taki sam sposób, w jaki najlepsi sprzedawcy na świecie pozyskują nowych klientów. Opowiem ci o tym razem z człowiekiem, który sprzedał milion produktów.

Jeśli nie znasz tych metod, to ta lekcja na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na budowanie zasięgu.

Lekcja 9

Jak zatrzymać czytelników i widzów?

Czy wiesz, że większość odwiedzających Twój kanał/Twojego bloga robi to tylko jeden raz i nigdy nie wraca? Pomogę Ci ich zatrzymać.

Ostrzegam, że możesz być rozczarowany tym, czego się dowiesz o swoich odbiorcach. Przyjrzymy się ich zachowaniom.

Lekcja 10

Jak angażować społeczność, aby częściej komentowali?

Te oczywiste metody już znasz i wiesz, że średnio działają. Czas zająć się tym od strony psychologicznej z domieszką neuromarketingowych sztuczek.

Jeśli miałeś wrażenie, że dotychczasowe lekcje były niepowiązane ze sobą, to po tej przekonasz się, że wszystkie łączą się w jedną spójną historię:-)

Lekcja 11

Jak wyróżnić się na Facebooku?

Czy wiesz, że masz na to niecałe 2 sekundy? Tak, tylko dwie sekundy, aby przekonać kogoś do kliknięcia w Twój materiał.

Jeśli masz stronę z blogiem, to dobrze. Zajrzymy do mojego panelu admina na Facebooku. Pokażę ci, jak w 30 minut zwiększyć na stałe codzienny przyrost fanów na fanpage. Legalnie.

Lekcja 12

Wszyscy się mylą

Nie, nie domyślasz się o czym będzie ta lekcja, ale jeśli znasz moje książki, to wiesz, że na koniec zawsze zostawiam to co najlepsze.

Obejrzenie i wysłuchanie wszystkich materiałów w tej lekcji zajmie Ci dużo więcej niż 33 minuty.

MasterClass Bloger

Pierwszy raz dzielę się wiedzą, która dotychczas była zarezerwowana dla wąskiej grupy osób uczestniczących w moich szkoleniach oraz najbliższych znajomych, którym pomagałem się wybić.

Poznasz unikatowe metody, które opracowałem na przestrzeni ostatnich lat i z powodzeniem wcielałem w życie.

Pokażę ci moje środowisko pracy, moje prywatne notatki, statystyki, diagramy, mapy myśli, kalendarze…

33 minuty dziennie. Masz tyle? Pół godziny przez 12 dni, a zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci stać się lepszym blogerem i skieruje twoją markę na właściwe tory.

Zapisz się.

Od 13 grudnia co dwa dni będą pojawiać się kolejne lekcje, a później możesz je robić i powtarzać kiedy tylko chcesz. Pełna swoboda. Lekcje są bardzo różnorodne. Są prelekcje, animacje, filmiki, rozmowy z ekspertami, nagrania audio, materiały do pobrania. Jest dużo teorii, diagramów, ciekawostek, anegdot i oczywiście humoru, bo u mnie musi być i wiedza i zabawa. Nie dam Ci się znudzić.

Przygotowywałem to przez wiele miesięcy. Wszystko po to, aby w 12 lekcjach skondensować pełną wiedzę, która przyda się zarówno początkującym jak i twórcom, którzy już mają wyrobioną markę i chcą wejść na wyższy poziom.

Jest też dodatkowa, trzynasta lekcja w pakiecie Premium. Bardzo długa, bo trwa aż 60 minut. Specjalnie dla tych, których interesuje wydanie książki. Podpowiadam jakie są cienie i blaski selfpublishingu i współpracy z wydawnictwami. Wymieniam podpunkty, które musisz wykreślić z umowy, aby nie stracić tysięcy (dziesiątek tysięcy?) złotych i podpisać taką umowę, z której w przyszłości będziesz mógł się uwolnić.

Standard

497 zł

Pracujesz samodzielnie.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger"

Zapisz się

Premium

997 zł

Pracujemy wspólnie. Jestem do Twojej dyspozycji. Limitowana ilość osób.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger"
 • DODATKOWA 60-MINUTOWA(!) LEKCJA "JAK WYDAĆ KSIĄŻKĘ? SELFPUBLISHING CZY WYDAWNICTWO?
 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, na ktorej jestem 24h. Tylko wiosną i zimą można do niej dołączyć. Poznasz innych blogerow z MasterClass.
 • Spotkanie on-line (tylko w styczniu 2018 r.) z dodatkowym szkoleniem o o sposobach budowania zasięgu i trendach w social mediach na 2018 rok

Zapisz się

CO MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM ZAPISZESZ SIĘ DO „MASTERCLASS: BLOGER”?

1. CZY MOGĘ LICZYĆ NA OSOBISTE WSKAZÓWKI DOT. MOJEGO BLOGA?

Tylko w wersji „Premium” masz możliwość wysyłania mi prywatnych wiadomości z wszelkimi pytaniami dot. bloga i rozwoju Twojej marki. W tym pakiecie otrzymasz także dostęp do tajnej grupy na Facebooku i poznasz innych blogerow z "MasterClass"

2. CZY WERSJA STANDARD MI WYSTARCZY?

Tak, zdecydowanie. „MasterClass” był tworzony pod wersję Standard. Premium jest dla wąskiej grupy osób, które już teraz czują, że będą potrzebowały osobistych porad i chcą poznać innych blogerow Zachęcam do brania wersji Standard.

3. CZY MUSZĘ MIEĆ BLOGA NA PLATFORMIE BLOGOWEJ?

Możesz, ale nie musisz. „Blog” to nie tylko strona internetowa, ale każde miejsce w którym tworzysz (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, itd...) Oczywiście najwięcej korzyści z „MasterClass: Bloger” wyniosą osoby, które posiadają lub zamierzają mieć stronę z blogiem.

4. CZY CENY MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ?

Tak. W przyszłym roku na pewno będą okazje, aby kupić szkolenie po promocyjnych cenach.

5. CZY GWARANTUJESZ...?

Nie, pieniądze i sława nie spadną Ci z nieba. Gwarantuję, że przekażę Ci rzetelną i unikatową wiedzę, opartą na moich doświadczeniach, badaniach naukowych i doświadczeniach ludzi, którzy odnieśli sukces. Reszta należy do Ciebie.

6. CHCIAŁABYM PISAĆ, ALE NIE MAM POMYSŁU... ALE NIE MAM CZASU... ALE....

Tak, „MasterClass: Bloger” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

7. JUŻ TWORZĘ, ALE TO WSZYSTKO JEST TAKIE NIEZORGANIZOWANE, BRAK MI UPORZĄDKOWANIA, SPÓJNEJ WIZJI...

Tak, „MasterClass: Bloger” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

8. CZY TEMATY Z KSIĄŻEK POWTARZAJĄ SIĘ?

Nie, MasterClass: Bloger nie ma nic wspolnego z książkami. To całkowicie nowe materiały, nowe metody wybijania się w social mediach i w każdej lekcji poznasz moje autorskie pomysły na rozwoj Twojej marki. Zapytaj znajomych, ktorzy już zrobili szkolenie. Potwierdzą, że to nowa jakość :)

Plan szkoleń

Grudzień 2016
MasterClass: Bloger
Kwiecień 2017
MasterClass: Bloger
Wrzesień 2017
MasterClass: Bloger & Biznes
Grudzień 2017
MasterClass: Bloger

Nazywam się Tomek i prawdopodobnie znasz mnie tylko dlatego, że jestem właścicielem Piesi, ale w wolnych chwilach prowadzę też malutkie blogi JasonHunt.pl oraz JasonHunt.media.

Jestem także autorem czterech książek, w tym trzech najpoczytniejszych i jedynych na polskim rynku poradników dla osób tworzących w internecie.

Miałem swój skromny udział we wprowadzaniu blogosfery do “mainstreamu” i upowszechnianiu komercjalizacji na blogach. Współuczestniczyłem w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych dla kilkudziesięciu największych światowych marek. Od 2009 roku tworzę najważniejszą listę blogosfery: coroczny ranking wpływowych blogerów.

Urodziłem się w Polsce, zakochałem w Nowym Jorku, a chwilowo mieszkam w Bangkoku. Kocham piłkę nożną, kobiety, podróże, boks i święty spokój. Dużo czytam, głównie o tym, że Piesia jest najlepsza. Chcę czytać więcej. Ciebie.