MasterClass Bloger & Biznes

12 lekcji, które nauczą
Cię zarabiania na blogu

Kolejna edycja w marcu 2018 r.

JasonHunt Studio

Czy wiesz, że istnieją tylko 4 sposoby zarabiania pieniędzy na blogu i w social mediach?

Reklama

Dowiesz się jak zacząć komercjalizację, dotrzeć do reklamodawców i skutecznie negocjować.

Afiliacja

Dam Ci wskazówki, jak przy minimalnym wysiłku zapewnić sobie stały dochód z programów partnerskich. Od zaraz.

Wiedza

Doradzę, co możesz zrobić, aby Twoi widzowie i czytelnicy chcieli płacić za Twoją wiedzę.

Produkt

Podpowiem, jak stworzyć i sprzedawać produkty, których potrzebują twoi czytelnicy i widzowie.

Powiem Ci, jak wejść na każdą z tych dróg

Plan lekcji

Puknij w wybraną lekcję, aby dowiedzieć się więcej

Lekcja 1

4 sposoby zarabiania

Już możesz obejrzeć tę lekcję. Jest darmowa i dostępna na moim blogu oraz w Twoim panelu w JasonHunt Studio. Dostęp otrzymasz od razu po zapisaniu się.

MasterClass: Bloger & Biznes zaczynamy dopiero w marcu, ale pierwsza lekcja jest bezpłatna i dostępna już teraz

Obejrzyj pierwszą lekcję.

Lekcja 2

13 pierwszych kroków

... komercjalizacji bloga i social mediów. Najczęstsze błędy popełniane przez osoby, które nie zarabiają lub zarabiają mniej niż powinny.

Zrobimy porządki na Twoim blogu, Youtube, FB, Instagramie, itd… Podpowiem, co warto zmienić i ustawić, aby agencje wiedziały, że można i warto z Tobą współpracować. To będzie bardzo przyjemna i prosta lekcja.

Lekcja 3

Zaplanujmy Twoje zarobki

Stworzymy coś w rodzaju biznes planu, ale niech Cię nie przeraża to określenie. Zadbam, by wszystko było proste, zrozumiałe i - co najważniejsze - przełożyło się na konkretne korzyści.

Dobry plan to podstawa i pomogę Ci taki stworzyć, ponieważ musisz wiedzieć CO masz zamiar robić, jakie są POTRZEBY Twoich odbiorców i w jaki sposób możesz ZARABIAĆ.

Lekcja 4

Jak tworzyć skuteczne reklamy na FB?

Do tej lekcji zaprosiłem eksperta, który krok po kroku podpowie Ci, jak ustawiać reklamy, aby najmniejszym kosztem docierały do największej liczby odbiorców.

Idę o zakład, że dzięki tej lekcji zaoszczędzisz bardzo dużo pieniędzy, ale reklama to nie tylko Facebook. Dowiesz się o innych, także niekonwencjonalnych, formach reklamowania bloga, Instagrama, Fanpage, Newslettera...

Lekcja 5

Jak mieć więcej czytelników...

i lepiej docierać do swoich odbiorcow? Oni nie spadną z nieba. Podpowiem Ci, jak ich szukać, jakie metody stosować, by chcieli wejść na Twojego bloga i jak sprawić, by na nim pozostali.

To będzie dłuuuga lekcja, ponieważ udostępnię w niej materiały z mojego pierwszego szkolenia (MasterClass: Bloger) oraz dorzucę nowe nagranie, w którym skoncentruję się na kwestii tworzenia baz klientów zarówno tradycyjnymi metodami (Grupy dyskusyjne, Newslettery, itd…) jak i nowymi, np. boty na FB. Chcesz mieć bota? Będziesz mieć bota. Wszyscy chcą mieć boty!

Lekcja 6

Jak przygotować ofertę dla reklamodawcy?

Mamy już plan, zadbaliśmy o zasięgi. Zacznijmy zarabiać! Otrzymasz przykładowe szablony ofert i dokładne wskazówki co należy zrobić, aby dotrzeć ze swoją propozycją do firm.

Ponadto podpowiem Ci, jak powinna wyglądać na blogu zakładka „Współpraca/Reklama”. To jedna z tych lekcji, o które miałem najwięcej próśb.

Lekcja 7

Jak rozmawiać i negocjować z agencjami?

Dostajesz propozycję współpracy. Co dalej? Jak sprawić, by kampania reklamowa była opłacalna dla Ciebie, podobała się Twoim czytelnikom/widzom i zadowoliła reklamodawcę?

Lekcja powstała we współpracy z zaprzyjaźnionymi pracownikami agencji, którzy powiedzieli mi, czego nie lubią i co bardzo lubią w negocjacjach z blogerami.

Lekcja 8

Jak wycisnąć więcej z afiliacji?

Pokażę Ci w jaki sposób przy minimalnym wysiłku można zarabiać regularnie w programach partnerskich, choć równie interesujący będzie fragment o zarabianiu dzięki patronatom.

A jeśli jeszcze nie jesteś w żadnej sieci i nie wiesz jak się za to zabrać, to postaram się, byś otrzymał pomoc specjalistów. Wszystko Ci ustawią i zautomatyzują. W ciągu paru dni. Za darmo i bez haczyków. Oczywiście jeśli chcesz. To nie jest obowiązkowe.

Lekcja 9

Twoja wiedza. Zacznij na niej zarabiać

Największe pieniądze nie są na Twoim blogu, tylko w Twojej głowie. To będą 33 minuty inspiracji, ogromnej ilości przykładów i bardzo konkretnych porad, w jaki sposób możesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy.

Czym się zajmujesz? Lifestyle, parenting, technologie, podróże? Masz blog, czy tylko Insta lub Fanpage? To nie ma znaczenia. Jeśli na czymś się znasz, jeśli ludzie chcą Ciebie czytać i oglądać, to przekonam Cię, że możesz i powinieneś na tym zarabiać.

Lekcja 10

Zaplanujmy Twoj pierwszy produkt

Sedno nie w tym, by stworzyć byle co, ale coś, co Twoi klienci pokochają. Ile pieniędzy potrzebujesz na start? Jakie warunki musi spełniać produkt, który ma szanse zarabiać dla Ciebie przez lata?

Jeśli dziś nie planujesz sprzedawać, to i tak proszę, byś wysłuchał tej lekcji, bo wiedza w niej zawarta pomoże Ci także w budowaniu Twojej marki oraz w codziennej pracy na blogu/Youtube/Instagram, itd…

Lekcja 11

Jak łatwo otworzyć sklep?

Nie wiem dlaczego twórców przeraża wizja otwierania sklepu. To jest proste, tanie (a nawet darmowe) i łatwo można wszystko zautomatyzować. Tak, z tej lekcji dowiesz się jak to zrobić. Krok po kroku.

Do tej lekcji zaprosiłem eksperta, który podpowie Ci jakie są jasne i ciemne strony posiadania sklepu. Tych ciemnych jest bardzo mało, o czym mogę zaświadczyć swoim 5-letnim doświadczeniem w sprzedaży na kilku różnych platformach. Wydaje mi się też, że do perfekcji opanowałem automatyzowanie procesu sprzedaży, o czym więcej opowiem w ostatniej lekcji.

Lekcja 12

Włączamy autopilota

Jak zautomatyzować działalność (blog, social media, firma, sklep, itd…) aby zasięgi rosły, a Twój biznes kręcił się nawet gdy nic nie robisz , bo akurat ciężko odpoczywasz gdzieś na końcu świata?

Zapomnij, że Cię wypuszczę po 30 minutach. Nie ma tak łatwo. Ostatnia lekcja jest dłuższa i po brzegi wypełniona wiedzą, ktorą od razu będziesz mogł wcielić w życie, aby pracować mniej i zarabiać więcej.

MasterClass Bloger & Biznes

To drugie po "MasterClass: Bloger" szkolenie. Dzielę się wiedzą, która dotychczas była zarezerwowana dla wąskiej grupy osób uczestniczących w moich szkoleniach oraz najbliższych znajomych, którym pomagałem się wybić i skomercjalizować blogi.

Poznasz unikatowe metody, które opracowałem na przestrzeni ostatnich lat i z powodzeniem wcielałem w życie.

Pokażę ci moje środowisko pracy, moje prywatne notatki, statystyki, diagramy, mapy myśli, kalendarze…

33 minuty dziennie. Masz tyle? Pół godziny przez 12 dni, a zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci zarabiać na blogu i w social mediach oraz skieruje Twoją markę na właściwe tory.

12 lekcji. Tylko 33 minuty dziennie. "MasterClass: Bloger & Biznes" to pierwsze w Polsce kompleksowe szkolenie dla blogerów i influencerów. Kolejna edycja na początku kwietnia

Lekcje są bardzo różnorodne. Są prelekcje, animacje, filmiki, są nagrania w plenerze, są rozmowy z ekspertami, nagrania audio, materiały do pobrania: dokumenty, szablony, wzory Jest dużo teorii, diagramów, ciekawostek, anegdot i oczywiście humoru, bo u mnie musi być i wiedza i zabawa. Nie dam Ci się znudzić.


Przygotowywałem to przez 8 miesięcy. Wszystko po to, aby w 12 lekcjach skondensować pełną wiedzę, która przyda się zarówno początkującym jak i twórcom, którzy już od dawna zarabiają.


Jest też dodatkowa, trzynasta lekcja. Bardzo długa, bo trwa aż 60 minut. Specjalnie dla tych, których interesuje wydanie książki. Podpowiadam jakie są cienie i blaski selfpublishingu i współpracy z wydawnictwami. Wymieniam podpunkty, które musisz wykreślić z umowy, aby nie stracić tysięcy (dziesiątek tysięcy?) złotych i podpisać taką umowę, z której w przyszłości będziesz mógł się uwolnić. Bo "MasterClass Bloger & Biznes" uczy przede wszystkim tego, jak zaplanować biznes, który na zawsze pozostanie Twój.

Standard

500 zł

Pracujesz samodzielnie. Polecam ten pakiet. Wybiera go 80% uczestników moich szkoleń.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger & biznes"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger & biznes"

Koniec zapisow

Premium

1000 zł

Pracujemy wspólnie. Jestem do Twojej dyspozycji.

 • 12 lekcji - pełen dostęp online do "MasterClass: bloger & biznes"
 • Transkrypcja wszystkich audycji
 • 13-miesięczny dostęp do wszystkich lekcji
 • 13 - miesięczny dostęp do kolejnych materiałów audio i video w "MasterClass: Bloger & biznes"
 • Dodatkowa 60-minutowa(!) lekcja "Jak wydać książkę? Selfpublishing czy wydawnictwo?
 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku. Poznasz innych blogerów z MasterClass.
 • Wspólne wykonywanie niektórych prac domowych
 • Spotkanie on-line z dodatkowym szkoleniem

Koniec zapisow

CO MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM ZAPISZESZ SIĘ DO „MASTERCLASS: BLOGER & BIZNES”?

1. CZY MOGĘ LICZYĆ NA OSOBISTE WSKAZÓWKI DOT. MOJEGO BLOGA?

Tylko w wersji „Premium” masz możliwość wysyłania mi prywatnych wiadomości z wszelkimi pytaniami dot. bloga, zarabiania i rozwoju Twojej marki. W tym pakiecie otrzymasz także dostęp do tajnej grupy na Facebooku, na której poznasz innych blogerów i spędzisz wiele godzin na rozmowach.

2. CZY WERSJA STANDARD MI WYSTARCZY?

Tak, zdecydowanie. „MasterClass” zawsze tworzę pod wersję Standard. Premium jest dla wąskiej grupy osób, które już teraz czują, że będą potrzebowały osobistych porad lub chcą wydać książkę (o tym jest dodatkowa 60-minutowa lekcja) Zachęcam do brania wersji Standard.

3. CZY MUSZĘ MIEĆ BLOGA NA PLATFORMIE BLOGOWEJ?

Możesz, ale nie musisz. „Blog” to nie tylko strona internetowa, ale każde miejsce w którym tworzysz (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, itd...) Oczywiście najwięcej korzyści z „MasterClass: Bloger & Biznes” wyniosą osoby, które posiadają lub zamierzają mieć stronę z blogiem.

4. CZY CENY MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ?

Tak, ceny na pewno będą wyższe. Te skreślone kwoty to nie jest tylko tani chwyt marketingowy. Tyle właśnie kosztowało moje inne szkolenie w kwietniu.

5. CZY GWARANTUJESZ...?

Nie, pieniądze i sława nie spadną Ci z nieba. Gwarantuję, że przekażę Ci rzetelną i unikatową wiedzę, opartą na moich doświadczeniach, badaniach naukowych i doświadczeniach ludzi, którzy odnieśli sukces. Reszta należy do Ciebie.

6. CZY MOGĘ ROBIĆ SZKOLENIE W INNYM TERMINIE?

Oczywiście. Kupić możesz tylko teraz, ale naukę możesz rozpocząć i dokończyć kiedy chcesz. Nawet za rok.

7. JUŻ ZARABIAM, ALE ZA MAŁO, BRAK MI SPÓJNEJ WIZJI, NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ LEPIEJ

Tak, „MasterClass: Bloger & Biznes” jest dla Ciebie. Zdecydowanie.

8. CZY MUSZĘ KUPIĆ NAJPIERW POPRZEDNIE SZKOLENIE?

Nie. Moje pierwsze szkolenie ("MasterClass: Bloger") to 12 lekcji, które uczyły jak zostać profesjonalnym blogerem. W "MasterClass: Bloger & Biznes" uczę jak zarabiać na blogu i w social mediach. To szkolenie nie jest kontynuacją. Oba szkolenia nie są ze sobą ściśle powiązane i można je robić w dowolnej kolejności.

Plan szkoleń

Grudzień 2016
MasterClass: Bloger
Kwiecień 2017
MasterClass: Bloger
Wrzesień 2017
MasterClass: Bloger & Biznes
Styczeń 2018
MasterClass: Bloger

Nazywam się Tomek i prawdopodobnie znasz mnie tylko dlatego, że jestem właścicielem Piesi, ale w wolnych chwilach prowadzę też malutkie blogi JasonHunt.pl oraz JasonHunt.media.

Jestem także autorem czterech książek, w tym trzech najpoczytniejszych i jedynych na polskim rynku poradników dla osób tworzących w internecie.

Miałem swój skromny udział we wprowadzaniu blogosfery do “mainstreamu” i upowszechnianiu komercjalizacji na blogach. Współuczestniczyłem w kreowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych dla kilkudziesięciu największych światowych marek. Od 2009 roku tworzę najważniejszą listę blogosfery: coroczny ranking wpływowych blogerów.

Urodziłem się w Polsce, zakochałem w Nowym Jorku, a chwilowo mieszkam w Bangkoku. Kocham piłkę nożną, kobiety, podróże, boks i święty spokój. Dużo czytam, głównie o tym, że Piesia jest najlepsza. Chcę czytać więcej. Ciebie.