Jak się odkochać? Sprawdzone sposoby dla złamanych serc | JasonHunt

Jak się odkochać? Sprawdzone sposoby dla złamanych serc

„Nie porzuca się wartościowych ludzi” – pisałem kiedyś i jest w tym wiele prawdy, a dziś dowiecie się, co zrobić, gdy ktoś was kopnie w tyłek. Moim gościem jest Marcin Szabelski, autor bloga uwodzenie.org, którego poznałem w Bangkoku. Zawodowo zajmuje się uwodzeniem, ale tam był na wakacjach, bo w Tajlandii kobiet uwodzić nie trzeba. One same wchodzą do łóżka, ale to już wiecie z mojej poprzedniej audycji.

Przez pierwsze minuty rozmawiamy trochę o tym, jakimi cipkami byliśmy kiedyś, później przechodzimy do meritum. Co zrobić, aby pozbyć się złudzeń i pragnień do osób, które nas już nie pragną? Audycja kierowana jest do dziewczyn, choć metody działają też na płeć brzydszą.

 

Włącz i niech leci sobie w tle

 

 

Audycja lada minuta pojawi się w iTunes. Jak mnie tam nie masz, to sobie wpisz „jasonhunt” w podcastach i znajdziesz. 

Jeśli dziwisz się, że cokolwiek opublikowałem na blogu (bo długo mnie nie było), to prawdopodobnie przegapiłeś moją pierwszą publikację po powrocie: Nie zauważysz kiedy umrę.
Nie zdziw się, jeśli jutro zobaczysz kolejną. Pociągnę temat porzucania i przywrócę na bloga tekst, który napisałem kilka lat temu. Długi, dobry tekst, który pierwotnie był opublikowany w czasopiśmie Maxim (kiedyś tam pisałem felietony). A jeśli nie chcesz przegapić kolejnych tekstów, wbijaj na fanpage lub po prawej masz taki pierdolnik, który sprawi, że będziesz dostawać powiadomienia na przeglądarkę. Co jest fajne.

 • „audycja kierowana do dziewczyn” :(

 • Klaudyna

  😂😂😂😂

 • Izabela

  Bardzo lubie Twoje podcasty, ale sluchajac tej rozmowy mialam wrazenie, ze zbyt czesto wchodziłes Marcinowi w słowo. Ja miałam niedosyt wypowiedzi Marcina – one byly „pociete” przez czeste uwagi z Twojej strony. Tak jakbys nie byl do konca ciekawy jego pełnej wypowiedzi, tylko natychmiast chciał sie podzielić swoimi spostrzezeniami. Byc moze zbyt dobrze sie znacie i stad taki kumpelski „flow” rozmowy.

  Czekam na kolejne odcinki, bo tak jak mówiłam bardzo lubie poprzednie audycje :)

 • Nikat

  Bo trzeba umieć uwodzić jak bozia nie dała wyglądu :):) :)

  • Maja Sułowicz

   Marcinowi bozia nie dała ani wyglądu ani niczego innego. Głos ma równie obleśny jak całą resztę. Dobrze, że Tomek mu przerywał akurat w momencie, w którym zbierało mi się na mdłości, tak dotrwałam do aż trzeciej minuty.

 • CiotkaSamoZło

  12 minut i skapitulowałam, nie dałeś się temu człowiekowi wypowiedzieć, cały czas wchodziłeś mu w słowo, właściwie to był Twój monolog przerywany od czasu do czasu rozpaczliwymi próbami przerwania go przez Twojego „podobno-rozmówcę”. Szkoda, bo temat ciekawy.

 • Całe przesłuchałam, a najbardziej trafiło do mnie to zdanie, żeby znaleźć sobie kogoś fajniejszego.

 • Jestem w szoku! Wywiad z Marcinem Szabelskim. Najbardziej creepy gość, jaki Internet wydał…

 • Nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze zwraca na to uwagę i to docenia, ale lubię audycje Jasona, bo nie ma w nich zbędnego intro. Kiedy idę ze słuchawkami na uszach, a telefon mam w kieszeni, nie znoszę tego momentu, kiedy muszę wyjąć telefon i przewinąć intro, którego nienawidzę.

  Mówiąc szczerze, temat uwodzenia doprowadził mnie do zainteresowania psychologią. Trochę podobna historia do waszych, choć całkiem inna. Dzięki temu, szukając własnych odpowiedzi, zostałem po drodze psychologiem. I całkiem nieźle na tym wychodzę, szczególnie, że w tamtych latach, temat uwodzenia był tematem tabu. Takie czasy.

  Dobra audycja:) Myślę, że przyda się wielu osobom. Choć można mieć całkowicie inne podejście i również dawać sobie radę w życiu. Jednak, jeżeli nie masz otwartej głowy, trudno Ci zrozumieć co przekazuje Adept.