Jak się odkochać? Sprawdzone sposoby dla złamanych serc | JasonHunt

Jak się odkochać? Sprawdzone sposoby dla złamanych serc

„Nie porzuca się wartościowych ludzi” – pisałem kiedyś i jest w tym wiele prawdy, a dziś dowiecie się, co zrobić, gdy ktoś was kopnie w tyłek. Moim gościem jest Marcin Szabelski, autor bloga uwodzenie.org, którego poznałem w Bangkoku. Zawodowo zajmuje się uwodzeniem, ale tam był na wakacjach, bo w Tajlandii kobiet uwodzić nie trzeba. One same wchodzą do łóżka, ale to już wiecie z mojej poprzedniej audycji.

Przez pierwsze minuty rozmawiamy trochę o tym, jakimi cipkami byliśmy kiedyś, później przechodzimy do meritum. Co zrobić, aby pozbyć się złudzeń i pragnień do osób, które nas już nie pragną? Audycja kierowana jest do dziewczyn, choć metody działają też na płeć brzydszą.

 

Włącz i niech leci sobie w tle

 

 

Audycja lada minuta pojawi się w iTunes. Jak mnie tam nie masz, to sobie wpisz „jasonhunt” w podcastach i znajdziesz. 

Jeśli dziwisz się, że cokolwiek opublikowałem na blogu (bo długo mnie nie było), to prawdopodobnie przegapiłeś moją pierwszą publikację po powrocie: Nie zauważysz kiedy umrę.
Nie zdziw się, jeśli jutro zobaczysz kolejną. Pociągnę temat porzucania i przywrócę na bloga tekst, który napisałem kilka lat temu. Długi, dobry tekst, który pierwotnie był opublikowany w czasopiśmie Maxim (kiedyś tam pisałem felietony). A jeśli nie chcesz przegapić kolejnych tekstów, wbijaj na fanpage lub po prawej masz taki pierdolnik, który sprawi, że będziesz dostawać powiadomienia na przeglądarkę. Co jest fajne.

Jak się odkochać? Sprawdzone sposoby dla złamanych serc
Oceń ten post
 • „audycja kierowana do dziewczyn” :(

 • Klaudyna

  😂😂😂😂

 • Izabela

  Bardzo lubie Twoje podcasty, ale sluchajac tej rozmowy mialam wrazenie, ze zbyt czesto wchodziłes Marcinowi w słowo. Ja miałam niedosyt wypowiedzi Marcina – one byly „pociete” przez czeste uwagi z Twojej strony. Tak jakbys nie byl do konca ciekawy jego pełnej wypowiedzi, tylko natychmiast chciał sie podzielić swoimi spostrzezeniami. Byc moze zbyt dobrze sie znacie i stad taki kumpelski „flow” rozmowy.

  Czekam na kolejne odcinki, bo tak jak mówiłam bardzo lubie poprzednie audycje :)

 • Nikat

  Bo trzeba umieć uwodzić jak bozia nie dała wyglądu :):) :)

  • Maja Sułowicz

   Marcinowi bozia nie dała ani wyglądu ani niczego innego. Głos ma równie obleśny jak całą resztę. Dobrze, że Tomek mu przerywał akurat w momencie, w którym zbierało mi się na mdłości, tak dotrwałam do aż trzeciej minuty.

 • CiotkaSamoZło

  12 minut i skapitulowałam, nie dałeś się temu człowiekowi wypowiedzieć, cały czas wchodziłeś mu w słowo, właściwie to był Twój monolog przerywany od czasu do czasu rozpaczliwymi próbami przerwania go przez Twojego „podobno-rozmówcę”. Szkoda, bo temat ciekawy.

 • Całe przesłuchałam, a najbardziej trafiło do mnie to zdanie, żeby znaleźć sobie kogoś fajniejszego.

 • Jestem w szoku! Wywiad z Marcinem Szabelskim. Najbardziej creepy gość, jaki Internet wydał…

 • Nie wiem, czy ktokolwiek jeszcze zwraca na to uwagę i to docenia, ale lubię audycje Jasona, bo nie ma w nich zbędnego intro. Kiedy idę ze słuchawkami na uszach, a telefon mam w kieszeni, nie znoszę tego momentu, kiedy muszę wyjąć telefon i przewinąć intro, którego nienawidzę.

  Mówiąc szczerze, temat uwodzenia doprowadził mnie do zainteresowania psychologią. Trochę podobna historia do waszych, choć całkiem inna. Dzięki temu, szukając własnych odpowiedzi, zostałem po drodze psychologiem. I całkiem nieźle na tym wychodzę, szczególnie, że w tamtych latach, temat uwodzenia był tematem tabu. Takie czasy.

  Dobra audycja:) Myślę, że przyda się wielu osobom. Choć można mieć całkowicie inne podejście i również dawać sobie radę w życiu. Jednak, jeżeli nie masz otwartej głowy, trudno Ci zrozumieć co przekazuje Adept.