4 drogi do zarabiania. MasterClass: Bloger & Biznes - lekcja 1 | JasonHunt

4 drogi do zarabiania. MasterClass: Bloger & Biznes – lekcja 1

Zgodnie z obietnicą udostępniam dziś pierwszą lekcję dotyczącą zarabiania na blogu i w social mediach. To 20-minutowy filmik, będący połową pierwszej lekcji, swoistym wprowadzeniem do moich szkoleń, ale nawet osoby, które nie mogą w nich uczestniczyć, wyniosą kilka ciekawostek i inspiracji.

Puknij w baner i zapisz się

 

 

Lekcja 1 – 4 drogi do zarabiania (wersja demo)

Tradycyjnie pierwsza lekcja jest bezpłatna.
Wiem, że miała być lekcja na żywo, ale zostałem poturbowany przez blogerów, którzy krzyczeli, że nie pasuje im godzina 12:00. Gdy się podniosłem, zostałem rozjechany przez innych, którym nie pasowała godzina 19:30. No to pomyślałem, że dla własnego bezpieczeństwa wrzucę lekcję offline, a na żywo spotkamy się w czwartek o 19:30 na moim fanpage.Zapisy teoretycznie trwają do 5 września, ale dzisiejsze ceny są tylko dla pierwszych 50 osób. Jeśli masz do mnie pytania związane ze szkoleniem, możesz je zadać w komentarzach lub napisać maila lub wysłać wiadomość na FB. Śmiało pytaj czy interesujący Cię temat będzie poruszony w którejś z lekcji.

Zapisy i pełen plan lekcji: http://jasonhunt.pl/masterclass-biznes/

****

Kolejne zapisy prawdopodobnie w marcu 2018 roku  

  • Zapisałam się ☺️

  • Super, będzie akurat na dzisiejszy spacer :D

  • Fajnie zrobiona lekcja. Obejrzałem z ciekawości, jak to u Ciebie wygląda. Jak nagrywałem swój kurs miałem problem z tym, że chciałem zrobić wszystko doskonale. Zajęło mi to tyle czasu, że na dłuższy czas odpuściłem sobie kursy online. Jednak widzę, że u Ciebie jest wszystko naturalne i bez zbędnej spiny. Nie ma wycinania wszystkich pomyłek. Nie ma nadmiernego kombinowania w wyglądzie kursu. Już się czegoś nauczyłem:)

  • Zapisałam się! Już nie mogę doczekać się startu :D

  • Łohohoho. Długa droga przede mną. Jak zacznę zarabiać to zacznie mnie być stać na takie szkolenia : )